چطور مبلمان اقساطی بخریم؟

خرید مبل قسطی در کرج در کلکسیون مبل آرش

چطور مبلمان اقساطی بخریم؟ در این مطلب قصد داریم شرایط خرید مبلمان به صورت اقساطی را با هم مرور کنیم و در انتها یک فروشگاه مناسب جهت خرید مبل قسطی معرفی کنیم. با ما جهت اعلام شرایط خرید مبلمان اقساطی همراه باشید.

یکی از راهکارهای حفظ نقدینگی خرید محصولات و مایحتاج به صورت اقساطی است. این روزها که قیمت مبل بالا رفته اگر در فکر تهیه مبل و یا تغییر مبلمان منزل خود هستید بهتر است که به جای خرید و پرداخت مبل به صورت نقدی، مبل خودتان را به صورت قسطی خرید کنید. چرا که اکثر مبلمان فروشی ها شرایط ویژه اقساطی به شما می دهند که در آن از سود و کارمزد خبری نیست و با کمترین پیش پرداخت می توانید مبلمان خود را تهیه کنید. برای اطلاع از شرایط خرید مبل به صورت اقساطی حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت مبلمان در سال ۱۴۰۱

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، مبلمان بدلیل تورم و افزایش قیمت دلار دچار افزایش قیمت چشمگیری شده به طوریکه یک مبل ساده با معمولی ترین متریال با قیمتی بین ۹ تا ۱۵ میلیون تومان معامله می شود. مبل های شرکتی و با کیفیت و ضمانت هم قیمتهایی بالای ۳۵ میلیون تومان دارند و گاها ست کامل آنها (همراه با میز ناهارخوری و میز جلو مبلی و عسلی) قیمتی بالای ۱۰۰ میلیون تومان به همراه خواهد داشت.

برای مبل قسطی در کرج کلیک کنید

پس چطور مبل بخریم؟

خود مبل فروشان هم می دانند که شرایط خرید مبلمان برای مردم با توجه به این شرایط بسیار سخت شده است، لذا به دنبال راهکارهایی برای ارائه محصولات خود با شرایط بسیار خوب و جذاب هستند. مثلا اکثر مبل فروشی ها برای خرید نقدی تخفیفاتی از ۵ تا ۲۰ درصد گذاشته اند. همچنین اکثر فروشگاه های مبلمان در کشور شرایط خرید اقساطی بسیار آسانی را برای مشتریان خود فراهم نمودند.

شرایط خرید مبلمان اقساطی چگونه است؟

فروشگاه های مبلمان با شرایط مختلفی مبلمان را به صورت اقساطی به مشتریان خود می فروشند. اما در اینجا ما می خواهیم به بهترین شرایط ممکن فکر کنیم که سایتهای اینترنتی و برندهای مختلف مبلمان هم این شرایط استثنایی خرید اقساطی را در اختیار مخاطبان قرار می دهند.

مبلمان از دم قسط

اولین چیزی که جذابیت دارد خرید از دم قسط هست! بله تعجب نکنید. برای اینکه مشتریان را جذب کنید این یکی از کلیدی ترین کلمات است که می توانید استفاده کنید. خرید از دم قسط مبلمان ترس از دست دادن نقدینگی را از مشتری دور می کند و خیال او را از انجام خرید تا حد بسیار زیادی راحت می کند، زیرا که قرار نیست با خرید مبل بودجه و نقدینگی زیادی را صرف کند.

مبلمان اقساطی بدون سود و کارمزد

نکته جالب دیگر این است که اکثر مبل فروشی ها بدون سود و کارمز مبلمان های خود را به صورت اقساطی به مشتریان ارائه می دهند. یعنی هم محصول را به شما می فروشند هم هیچ سودی حتی ۱ درصد از شما دریافت نمی کنند. این یک موقعیت عالی برای همه است که مبل قسطی بخرند و سود و کارمزدی هم بابت اقساط خود پرداخت ننمایند.

مبل اقساطی بدون ضامن

بله شما برای خرید مبلمان به ضامن هم نیاز ندارید، این دیگر عالی است. یعنی شما می توانید مبل مورد علاقه خود را با رنگ و پارچه دلخواه انتخاب کنید و بخرید، اقساطی پرداخت کنید، سودی هم از شما گرفته نمی شود و نیازی هم به ضامن برای خرید اقساطی مبلمان ندارید. دیگر چی از این بهتر؟ بازم هست در ادامه با ما همراه باشید.

مبلمان با اقساط ۱۲ ماهه

بله شما می توانید اقساط خود را تا ۱۲ ماه پرداخت کنید. شکل پرداخت در این ۱۲ ماه هم با خودتان است. یعنی می توانید اقساط را تقسیم به ۱۲ کرده و ماه به ماه پرداخت کنید، یا اینکه می توانید آن را به ۴ تقسیم کرده و هر ۳ ماه یکبار پرداخت خود را انجام دهید. همونطور که میدانید با این شرایط کشور، فروش محصولی با این شرایط بسیار ویژه و استثنایی است. پس اگر قصد خرید مبلمان به صورت اقساطی را دارید حتما با ما تا انتهای مقاله همراه باشید که می خواهیم یک فروشگاه معتبر برای خرید مبلمان اقساطی معرفی کنیم.

فرقی نمی کند شما چه مبلمانی را خرید کنید، مبلمان راحتی، مبل کلاسیک یا استیل، مبل چستر یا مبل ال، هر خریدی که داشته باشید می توانید با ۱۲ماه اقساط پرداخت نمایید.

مبل قسطی با چک و سفته

مبل قسطی با چک و سفته بخرید. اگر چک دارید که چه بهتر، چک شما صیادی باشد که چه بهتر، اگر هم خودتان چک ندارید و نزدیکان شما (پدر، مادر، برادر یا خواهر و فرزند) دارای دسته چک هستند می توانید از چک آنها برای خرید اقساطی مبلمان استفاده کنید. اگر به هیچکدام ازینها دسترسی ندارید می توانید با معرفی یک نفر صاحب کسب و کار در شهر خود و ارائه سفته مبلمان قسطی خرید کنید.

مبل قسطی از کجا بخریم؟

خوب اینها شرایط مختلفی بود که اکثر فروشگاه های مبلمان با ۱۰ درصد تفاوت نسبت به هم ارائه می دهند. حالا که با این شرایط آشنا شدید قصد داریم یکی از بهترین سایتها و فروشگاه های مبلمان رو به شما برای خرید مبل قسطی معرفی کنیم.

کلکسیون مبل آرش

کلکسیون مبل آرش به آدرس اینترنتی moblemanarash.ir یکی از فروشگاه های برتر مبلمان است که شما می توانید مبل مورد نظر خودتان را در سایت یا اینستاگرام آنها دیده و با مشاوره رایگانی که کارشناسان فروش آنه به شما می دهند اقدام به خرید مبل اقساطی کنید.

امیدوارم مطلب ما در خصوص اعلام شرایط مبل قسطی برای شما کاربردی بوده باشه و ازش استفاده کرده باشید. به امید خرید بهترین مبلمان بصورت اقساطی در کلکسیون مبل آرش کرج.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید