خرید مبلمان واقعا مناسب برای منزل شما

برای پذیرایی از مهمانان، اگر فضای کمی و یک گوشه ی مناسب در منزل دارید یک دست مبل راحتی ال خریداری کنید و درصورت داشتن فضای بیشتر می توانید در کنار مبل راحتی ال یک دست مبل سلطنتی داشته باشید. اگر فضای کنج یا گوشه ای مناسبی در خانه دارید بهترین گزینه برای شما خرید مبل راحتی ال است.

گالری مبل آرش به عنوان تولیدی مبل راحتی شما را در خرید مبل راحتی از ارزان ترین بازار مبلمان کرج راهنمایی می کند. شما می توانید به راحتی مبل راحتی مورد نظر خود را از تولیدی مبل راحتی کرج خریداری کنید. می توانید مبل راحتی خود را با با کوسن های رنگی یا ساده، شال مبل، پاف های کنار مبلی، صندلی های تکی، و سایر اکسسوری های دکوری تزئین کنید تا با سبک و تم رنگی و نوع دکوراسیون منزل شما هماهنگ شود و هارمونی داشته باشد.

آیا تا به حال یک مبل، صندلی یا میزی خریده اید که در فروشگاه (یا در پینترست) زیبا به نظر می رسید اما وقتی آن را به خانه آوردید جذابیت خود را از دست داد؟ اگر رنگ و سبک مناسب بود، مشکل ممکن است این باشد که قطعه مبلمان به سادگی مقیاس مناسبی برای اتاق نبود. چه در حال ساختن خانه جدیدی باشید، چه در حال بازسازی یک اتاق موجود یا به سادگی چیدمان مبلمان باشید، حتی ساده ترین بخش های برنامه ریزی فضا می توانند به سرعت پیچیده شوند – و بهتر است با یک برنامه در ذهن انجام شود. قبل از شروع هر گونه بلند کردن اجسام سنگین، این نکات برنامه ریزی و اندازه گیری فضا را در نظر بگیرید.

بهترین بازار مبل کرج با فروش ویژه در کرج

  1. قبل از خرید اندازه گیری کنید

قبل از اینکه برای خرید قطعات جدید اقدام کنید، مطمئن شوید که ابعاد آن را پایین آورده اید. ارتفاع و عرض هر اتاق را با دقت اندازه گیری کنید، نسبت های واقعی فضا را به دست آورید، که به شما کمک می کند تا ایده ای واقع بینانه از اینکه کدام مبلمان جدید جریان مورد نظر شما را در هر اتاق ایجاد می کند، به شما ارائه دهد.

  1. مبلمان خود را متناسب کنید

داشتن ابعاد بسیار مفید است که انتخاب مبلمان جدید خود را متناسب با هر فضا تغییر دهید. آیا اندازه اتاق های متنوعی دارید؟ در اینجا چندین رویکرد بسته به اندازه اتاق وجود دارد:

برای اتاق های کوچک، مانند یک اتاق مهمان 8×10 یا دفتر کار خانگی، قطعات جمع و جور مانند مبل های آپارتمانی و صندلی های برجسته را در نظر بگیرید که می توانند با یک میز کوچک برای نوشتن یا کاردستی جفت شوند.

برای فضاهای متوسط، مانند یک اتاق خانوادگی 12×12، مطمئناً فضای کافی برای انتخاب گزینه ها خواهید داشت. یک صندلی عاشقانه را با یک صندلی راحت یا یک صندلی دنج و دو نفره عثمانی ترکیب کنید تا فضا را پر کنید (بدون شلوغی اتاق).

برای فضاهای بزرگ، مانند یک اتاق نشیمن 15 در 18، اندازه کافی نیاز به مبلمان با اندازه کافی دارد. با قابلیت قرار دادن یک سکشنال شیک، فضای خود را مطابق با روحیه و تعداد مهمانان خود که ممکن است نیاز داشته باشد، پیکربندی کنید. مانند تمام اندازه های اتاق در بالا، یک اینچ به هر یک از ابعاد مبلمان اضافه کنید، فقط برای اینکه از نظر ایمنی اشتباه کنید.

  1. اطمینان از اندازه ورودی

فراموش شده ترین موارد در مورد اندازه گیری ها اغلب می تواند ورودی ها باشد، از جمله راه پله ها، گوشه ها و حتی راهروها. آن صندلی عاشقانه جدید و زیبا ممکن است مکان مناسبی برای نوشیدن چای با هم اتاقی قدیمی تان باشد، اما وقتی سنجاب ها آجیل را در کوسن های روی چمن نگهداری می کنند، برای شما مفید نخواهد بود، زیرا عرض درب ورودی را اندازه گیری نکرده اید.

آخرین نکته؟ قبل از اینکه شروع به خرید قطعات یا جابجایی اشیاء کنید، یک طرح سریع بکشید. این به شما کمک می‌کند موارد دیگری را که می‌توانند مانع ایجاد کنند، مانند سبدهای بزرگ، گیاهان و وسایل روشنایی را در ذهن داشته باشید.

برای نکات بیشتر در مورد خرید مبلمان، به وبلاگ مبلمان آرش مراجعه کنید. آیا سعی می کنید فضای خود را برای تعطیلات نوروز بازسازی کنید؟ در نظرات به ما بگویید!

برای خرید آسان و راحت مبلمان راحتی  به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که نیاز به مشاوره دارید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. همچنین برای خرید حضوری مبل راحتی نیز از مشاوره بهره مند می شوید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید